Değerli iş adamlarını bir araya getiren, iş yemekleri, grup yemeklerinin yanında aileniz ve değerli dostlarınız ile birlikte baş başa sıcacık bir ortamda balık yeme imkanı ile birlikte hoş vakit geçirmenizi sağlayacak yeni mekanında sizleri konuk etmekten ve ağırlamaktan onur ve gurur duyar. Lezzetin doruk Noktası sloganı ile deniz mahsullerini ve mezelerini dünyaca ünlü yerli ve yabancı alkollü içecekler eşliğinde kaliteli ürün ve hizmetle sunma anlayışını benimsemiş... ve sizlere hep iyiyi daha iyiyi sunmayı ilke edinmiş tamamıyla değişik bir atmosfer sunan mekanında siz değerli dostlarına daha iyiyi vermeyi ve bu doğrultuda yol almayı hedefliyor ve bunu başarmak için var gücüyle çalışmayı ekip olarak bir borç biliyor.


35 Yıllık deneyimi ile, siz değerli müşterilerine alışılmışın dışında değişik bir atmosferde aileniz, dostlarınız ve iş ortaklarınız ile çok keyifli vakit geçirmenin yanında sağlık için balık ve dünyaca ünlü yerli ve yabancı alkollü içecek seçenekleri ile sizleri lezzetin doruk noktasında unutulmaz anlar ve vakit geçirmeniz için düşünülmüş ve hizmete açılmıştır... Restoranımız müşterilerinin beğenisi ve yönlendirmesi ile gelişimini sürdürmeyi ilke edinmiş.


Ankara’ nın en seçkin merkezlerinden Çankaya da, alkollü  balık restoranı olma özelliği taşıyan mekanımız zengin deniz ürünleri, içki mezeleri ve alkollü içecekleri ile açıldığı ilk günden itibaren Ankara’ nın en gözde balık restoranlarından biri olmayı başarmıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hem göze hem damak tadına hitap eden mekanımızda siz değerli dostlarımızın memnuniyetini kazanmak ve sizlerle daha güzele ve ileriye gitmeyi hedef seçtik... Rasgele Balıkçı Haftanın 7 günü saat 12:00’ den gece saat 02:00’ ye kadar siz değerli dostlarına hizmet vermektedir…
 


Ayrıca, bu güzel mekanda odun fırınında kiremitte balık yapılır.